امیر دریادار سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش در مراسم تحلیف سومین دوره رزم مقدماتی دانش پژوهان ارتش جمهوری اسلامی که صبح امروز در مرکز آموزش درجه داری جوادالائمه برگزار شد، ضمن تبریک پایان دوره رزم مقدماتی به درجه داران جوان آجا، اظهار داشت شما عزیزان امروز رسما به صف مجاهدان ارتش جمهوری اسلامی پیوستید که جای افتخار دارد.
وی افزود: امروز شما جوانان جا پای مردان بزرگ و با اراده ای گذاشته اید که هشت سال دفاع مقدس را با موفقیت پشت سر گذاشتند و در برابر دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کردند.
امیر سیاری با اشاره به وظایف و ماموریت های ارتش جمهوری اسلامی تصریح کرد: طبق ماموریت هایی که برای ارتش کشور در نظر گرفته شده است، دفاع از تمامیت ارضی و حفظ و صیانت از استقلال نظام مقدس جمهوری اسلامی بر عهده تک تک ما است.
وی با تاکید بر افزایش و ارتقای روز افزون قدرت ارتش جمهوری اسلامی در اجرای موفقیت آمیز ماموریت ها گفت: جهت حفظ کشورمان از هر تهدیدی باید همواره در مرزهای هوایی زمینی و دریایی، با قدرت و اقتدار حضور داشته باشیم تا کسی جرات تعدی به مرزهایمان را به خود ندهد و هر تهدیدی در نطفه خفه شود.
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از بهمن ۵۷ تاکنون با توطئه های مختلف بدنبال تضعیف و لطمه زدن به ایران اسلامی بودند، که با حضور جوانان برومند و مومنی چون شما نتوانستند هیچگونه خدشه ای را به نظام و کشورمان وارد کنند.

پرواز بالگردهای هوانیروز ارتش درمناطق مرز عراق در روزهای گذشته

کمک رسانی ارتش به زوار اربعین

پیام تبریک ف نیروی هوایی برای روز عقیدتی سیاسی ارتش

اسلامی ,ارتش ,جمهوری ,ماموریت ,درجه ,سیاری ,جمهوری اسلامی ,ارتش جمهوری ,در مرکز ,رزم مقدماتی ,مرکز آموزش ,ارتش جمهوری اسلامی ,معاون هماهنگ کننده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

16713208 16781453 16288320 skeily fosamfuncmud 16767875 17123724 16939446 17129416