ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای به رسمت شناختن بیت المقدس، قبله نخست مسلمانان جهان را از سوی سردمداران کاخ سفید محکوم و این اقدام نابخردانه را فتنه ای بزرگ علیه امت اسلامی دانست .
متن بیانیه ارتش به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم
ومکروا ومکرالله والله خیرالماکرین
اقدام ابلهانه و جدید سردمداران کاخ سفید در به رسمیت شناختن قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی فتنه ای جدید برای تضییع حقوق مردم مسلمان فلسطین و در پی جبران شکست مفتضحانه ت های استکبار جهانی در منطقه به خصوص ایادی آنان از جمله گروهک تروریستی داعش در منطقه و کشورهای مسلمان عراق و سوریه بودهو به دنبال توطئه افکنی و ماجراجویی جدی علیه سایر ملل منطقه هستند.
بدون شک این عمل تحريك آميز و نابخردانه دولت آمريكا نقض آشکار قطعنامه های سازمان های بین المللی بوده و نه تنها به صلح و ثبات منطقه كمك نخواهد كرد بلكه موجب افزايش تنش یییشتر خواهد شد كه مسئوليت آن برعهده دولت آمريكا و رژيم سفاک صهيونيستى است.
ارتش جمهوری اسلامی ایران تحت تدابیر فرماندهی معظم کل قوا ضمن محکومیت این توطئه شوم استکبار و تصمیم غیر عقلانیرئیس جمهور آمریکا در این برهه از زمان آن را ناشی از مواضع سازش کارانه برخی از کشور های مرتجع عربی منطقه دانسته و ضمن تاكيد براینکه قدس شریف پاره تن مسلمانان جهان استاعلام می کند،افكار عمومى جهان بى آبرويى حاميان تروريست هاى شكست خورده در عراق و سوريه به خصوص آمريكا و رژيم صهيونيستى را با اينگونه اقدامات فراموش نخواهد كرد و در نهايت پيروزي از آن مردم مقاوم و مظلوم فلسطين ونيروهاي مقاومت خواهد بود.

پرواز بالگردهای هوانیروز ارتش درمناطق مرز عراق در روزهای گذشته

کمک رسانی ارتش به زوار اربعین

پیام تبریک ف نیروی هوایی برای روز عقیدتی سیاسی ارتش

منطقه ,ارتش ,اسلامی ,های ,جهان ,آمريكا ,اسلامی ایران ,ارتش جمهوری ,جمهوری اسلامی ,دولت آمريكا ,سردمداران کاخ ,جمهوری اسلامی ایران ,ارتش جمهوری اسلامی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

16447376 16267804 gsm2file 16939446 milchasearchsu 17064959 16221948 17099526 16830064 nabtedika